Pretty Little Liars BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pretty Little Liars BG

Българският форум на Малки сладки лъжкини
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 1x10 Keep your friends close

Go down 
+5
divata_airis
janel
Your_Liar
destiny
Lady_Mi
9 posters
АвторСъобщение
Lady_Mi
pretty little mod
pretty little mod
Lady_Mi


Брой мнения : 264
Join date : 03.07.2010
Age : 27
Местожителство : Тук и там....

1x10 Keep your friends close Empty
ПисанеЗаглавие: 1x10 Keep your friends close   1x10 Keep your friends close I_icon_minitimeСря Авг 11, 2010 7:27 pm

Кeep your friends close


Епизод 10

Дата на излизане: 10 август 2010
Дата на излизане в България: 11 август 2010


1x10 Keep your friends close 015twh

Ново доказателство води полицията да обяви официално, че Тоби е издирван за убийството на Алисън ДиЛаурентис, въпреки че Емили, Спенсър , Ария и Хана имат съмнения те задържат правото за заподозрян.

Междувременно, Спенсър се опитва да поправи отношенията си със сестра й Мелиса, като бившия й Йън подозрително отново влезе в картината. Ария започва да изпитва чувства към Ноел, които усложняват отношенията й с Езра още повече. Бащата на Емили се връща вкъщи по-рано от обиколката му в Афганистан.


ПРОМО СНИМКИ

ТУК!!!



Изтегли от:

Zaminda.net
Arenabg.com
Върнете се в началото Go down
http://stars-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
destiny
pretty little mod
pretty little mod
destiny


Брой мнения : 139
Join date : 03.04.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere over the rainbow

1x10 Keep your friends close Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1x10 Keep your friends close   1x10 Keep your friends close I_icon_minitimeСря Авг 11, 2010 7:54 pm

Току - що го изгледах. Остана само 4тата книга. Ами хареса ми всъщност. Макар че финалът изглеждаше доста изкуствен, ама ще го преживеен. Сега следващите епизоди са чак януари така ли?!
Жалко. На мен ми харесва сериалчето.
Върнете се в началото Go down
http://www.anelia.bg
Your_Liar
pretty little mod
pretty little mod
Your_Liar


Брой мнения : 110
Join date : 28.04.2010
Age : 29
Местожителство : Търговище

1x10 Keep your friends close Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1x10 Keep your friends close   1x10 Keep your friends close I_icon_minitimeСря Авг 11, 2010 8:36 pm

Много добър епизод,доста ми хареса.И още от промото си беше ясно,че ще завърши като 3та книга Smile
Наистина малко изкуственичко при блъскането,ама се преживява.
Харесаха ми драмите,които вкараха.За Ашли и парите,майката на Емили,дето най-накрая видя тези снимки (казвам най-накрая защото в книгите са в друг ред събитията) И се надявам да не изкъшкат Езра,щото актьора радва.
И се извинявам специално на divata_airis ,че не можах да направя темата,просто бях зает напоследък,видях писмото и викам айде после айде после като имам време и Мимс я направила Smile
Върнете се в началото Go down
janel
pretty little liar
pretty little liar
janel


Брой мнения : 54
Join date : 22.06.2010
Age : 29
Местожителство : Хасково

1x10 Keep your friends close Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1x10 Keep your friends close   1x10 Keep your friends close I_icon_minitimeПет Авг 13, 2010 8:26 pm

Това беше епизода с най-много загадки и моменти,които да те държат под напрежение...Уникален епизод.Всичко ми хареса,при това ужасно МНОГО!!! ... не знам как ще дочакам не една седмица,не един месец, а чак до януари... ъ, кво? ....не,не,не,не просто не ми се мислиии...!!! тука нема никой
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

1x10 Keep your friends close Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1x10 Keep your friends close   1x10 Keep your friends close I_icon_minitimeСъб Авг 14, 2010 12:12 pm

Толкова слаба игра не съм гледала от началото на тоя сериал. Нямам думи направо. Какви бяха тия глупости и тая бутафория?!
Изобщо не ми хареса. Ашли Бенсън толкова глупаво и лишено от актьорска игра се стовари като чувал с картофи на тоя капак, че чак бе на ръба да ме накара да прихна от смях. Що за подиграфка? И после това дето останилите дотичаха до нея...Седят там и крещят - ама едно никво. Ни в клин, ни в ръкав...Много, много слаба актьорска игра...
Като цяло замисълът беше хубав, но промените които са решили да направят от тези в книгата според мен изобщо не бяха на място. Само това с майката на Хана ми хареса. Не очаквах да направи подобно нещо. Всичко останоло пълна пародия.

БТВ, Мимс, мерси че пусна ревюто.
Your_Liar, няма нищо. Аз писах и на Мимс, че имах гости и нямаше как да седна да я напарвя. Случва се.
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
Your_Liar
pretty little mod
pretty little mod
Your_Liar


Брой мнения : 110
Join date : 28.04.2010
Age : 29
Местожителство : Търговище

1x10 Keep your friends close Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1x10 Keep your friends close   1x10 Keep your friends close I_icon_minitimeСъб Авг 14, 2010 2:19 pm

Липсваше кръвчица при блъскането на Хана Very Happy Не направо Ашли ме учуди със слабата си игра и мен.
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

1x10 Keep your friends close Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1x10 Keep your friends close   1x10 Keep your friends close I_icon_minitimeСъб Авг 14, 2010 4:31 pm

Your_Liar написа:
Липсваше кръвчица при блъскането на Хана Very Happy Не направо Ашли ме учуди със слабата си игра и мен.

Наистина съм силно разочарована от нея. И докато се оглеждаше и там следеше уж с камерата беше толкова смешна и абсурдна...Но вече това с колата ме довърши по кьопаво падане не съм виждала, да не говорим колко неествена поза бе заела и това дето уж до последно беше с отворение очи...Абе кво га говоря.
И да...липсваше кръв...ама имайки предвид колко тъпо я блъсна и тя се прехвърли, то едва ли би имало кръв изобщо.
Но се радвам, че не убиха Тоби.
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
Bite me
pretty little liar
pretty little liar
Bite me


Брой мнения : 67
Join date : 21.06.2010
Age : 30

1x10 Keep your friends close Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1x10 Keep your friends close   1x10 Keep your friends close I_icon_minitimeНед Авг 15, 2010 4:07 pm

Хареса ми епизода, макар че съм съгласна, че края беше... нескопосан. Всъщност това бе най - изкуственото блъскане с кола, което съм виждала, както и най - изкуственото "припадане". Не знам, не ми хареса... Бтв... Не знаех, че след такъв удар хората все още гледат и мигат и какво ли не.
Супер много се ядосах, че предадоха Тоби. Такъв ми е ... сладур !
ИИи сега искам да разбера кой е "А"!
Върнете се в началото Go down
meg4eto_777
killer
killer
meg4eto_777


Брой мнения : 456
Join date : 17.08.2010
Age : 26
Местожителство : София

1x10 Keep your friends close Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1x10 Keep your friends close   1x10 Keep your friends close I_icon_minitimeЧет Авг 19, 2010 3:18 pm

Епизода ме размаза отвсякъде...за накрая,наистиа беше фалшиво.Че тя Хана направо внимаваше,докато се преобръща върху капака.И как падна,видяхте ли,че първо ръцете й се докосноха до земята?Божеее,толкова беше преиграно.И 3-те седят и гледат и чааак като мина колата се сещат да дотичат.Никой не тръгна след колата (не че нещо щеше да стане,но поне малко заинтересованост да бяха показали)И Спенсър само вика "Тя не диша" - добре де,как разбра при положение,че не е пипала дори Хана????И не разбрах кой,но някой добови едно "Хана!" ама с такъв спокоен глас...и защо Ариа взе телефона?Вместо да чете съобщението можеха поне да обърнат Хана.И накрая викът на Спенс чак ме издразни.А физиономията й направо беше като на ония кучета с намачканата кожа Very Happy (damn,забравих породата...) Абе слабо беше,но идеята беше добра.Само трябваше да го изиграят...Искам още епизоди..
Върнете се в началото Go down
Renesmee
perfect
perfect
Renesmee


Брой мнения : 210
Join date : 20.08.2010
Age : 32
Местожителство : Electrolandia

1x10 Keep your friends close Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1x10 Keep your friends close   1x10 Keep your friends close I_icon_minitimeПет Авг 20, 2010 2:38 pm

meg4eto_777 съгласна съм с теб,а породата на набръчканите кучета е шар пей =)
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

1x10 Keep your friends close Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1x10 Keep your friends close   1x10 Keep your friends close I_icon_minitimeПет Авг 20, 2010 6:58 pm

Renesmee написа:
meg4eto_777 съгласна съм с теб,а породата на набръчканите кучета е шар пей =)
Така ли? Аз си мислех, че породата е мопс. Полезна информация. Мерси.

Ми аз вече казах, че беше фалшиво - толкова много неща можеха да променят и да не бъде толкова зле сглобено на финала, ама ей на...Иначе да...преди цялото фиаско накрая беше ядлив епизод =)
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
Renesmee
perfect
perfect
Renesmee


Брой мнения : 210
Join date : 20.08.2010
Age : 32
Местожителство : Electrolandia

1x10 Keep your friends close Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1x10 Keep your friends close   1x10 Keep your friends close I_icon_minitimeПет Авг 20, 2010 7:09 pm

Така ли? Аз си мислех, че породата е мопс. Полезна информация. Мерси.

1x10 Keep your friends close Xf1gg <----Мопс




1x10 Keep your friends close 2nlh8na <----Шар Пей Smile


И двете са набръчкани,но когато писах отговора се сетих първо за шар пейSmile
Върнете се в началото Go down
meg4eto_777
killer
killer
meg4eto_777


Брой мнения : 456
Join date : 17.08.2010
Age : 26
Местожителство : София

1x10 Keep your friends close Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1x10 Keep your friends close   1x10 Keep your friends close I_icon_minitimeПет Авг 20, 2010 8:01 pm

Аз пак го гледах.И пак е престорено.И как така Езра и Ариа ще си се целуват най-спокойно в колата,без да забележат,че някой седи при задното стъкло??!!??Божееее...колко недообмислено..щом има достатъчно светлина,за да покажат надписа I see you,би трябвало да се вижда и сянка.А как не я забелзват???И после,когато Хана вижда случващото се в колата казва само "Господин Фитц и..."??!!??Еее стига,дее!Поне още едно изречение да бяха измислили.А и най-важното - момичетата казват на Хана да се пази,защото виждат колата.А Хана не я ли чува??Едва ли е била толкова далеч...пък и след като се движи към нея,би трябва ли да разбере...и когато най-после се обръза седи ококорена,вместо да мръдне три крачки наляво.Просто някои детайли не се връзват..Ъмм,за кучетата - имах предвид Шар Пей,просто забравих.На мопс само тялото им е набръчкано.Загледайте се.
Върнете се в началото Go down
Renesmee
perfect
perfect
Renesmee


Брой мнения : 210
Join date : 20.08.2010
Age : 32
Местожителство : Electrolandia

1x10 Keep your friends close Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1x10 Keep your friends close   1x10 Keep your friends close I_icon_minitimeПет Авг 20, 2010 8:15 pm

Съгласна съм,че е престорено,но хора това е сериал,е истина е,че не е в категория "фентъзи",но все пак Give it a break Wink
Върнете се в началото Go down
meg4eto_777
killer
killer
meg4eto_777


Брой мнения : 456
Join date : 17.08.2010
Age : 26
Местожителство : София

1x10 Keep your friends close Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1x10 Keep your friends close   1x10 Keep your friends close I_icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 6:01 pm

Е,да,обаче то е прекалено преиграно.Можеше да вложат повече старание...дано в новите епизоди се потрудят,защото ако ще игрят пак така сковано,само развалят хубавия сюжет.
Върнете се в началото Go down
mimz
new liar in town
new liar in town
mimz


Брой мнения : 17
Join date : 19.08.2010

1x10 Keep your friends close Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1x10 Keep your friends close   1x10 Keep your friends close I_icon_minitimeНед Авг 22, 2010 10:25 pm

Трах си, трах си ама наистина играят сковано. Мисля, че щях да го направя по-добре. Very Happy В другите епизоди си играят перфектно, но в десетия ме разочароваха всички.


Последната промяна е направена от divata_airis на Пон Авг 23, 2010 9:20 am; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Цветно писане!)
Върнете се в началото Go down
meg4eto_777
killer
killer
meg4eto_777


Брой мнения : 456
Join date : 17.08.2010
Age : 26
Местожителство : София

1x10 Keep your friends close Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1x10 Keep your friends close   1x10 Keep your friends close I_icon_minitimeПон Авг 23, 2010 7:37 am

Laughing То за правенето,и аз мога. Laughing То между другото не беше през целия епизод,поне според мен.Мисля,че беше много по-видимо в края.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





1x10 Keep your friends close Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1x10 Keep your friends close   1x10 Keep your friends close I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
1x10 Keep your friends close
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pretty Little Liars BG :: It's all about Pretty Little Liars :: The Tv Show!-
Идете на: