Pretty Little Liars BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pretty Little Liars BG

Българският форум на Малки сладки лъжкини
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 01х01 Pilot

Go down 
+7
ifkataa^^
destiny
Your_Liar
mUrfi
nesito_rs
Debs
divata_airis
11 posters
АвторСъобщение
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

01х01 Pilot Empty
ПисанеЗаглавие: 01х01 Pilot   01х01 Pilot I_icon_minitimeВто Юни 08, 2010 10:13 am

PILOT

Епизод 1 /пилотен/

Дата на излизане: 8 юни,2010

01х01 Pilot Pllu

Запознаваме
се с Малките Сладки Лъжкини. Това са Ария Монгомъри (Луси Хейл), Спенсър
(Троиън Белисарио), Хана (Ашли Бенсън) и Емили (Шей Мичъл). Когато
тяхната най-добра приятелка Алисън (Саша Питърс) изчезва те започват да
получават странни съобщения от човек, наричащ себе си "А", който планира
да разкрие тайните им, които всъщност само Алисън знае. Те бързо
навързват нещата и решават, че именно Алисън стои зад съобщенията, но
дали наистина
е така? Други герои, които ще видим са Ела
Монгомъри (Холи Мари Коумс), Байрън Монгомъри (Чад Лоу), Мелиса (Тори
Девито) и Пам Фийлдс (Ниа Пийпълс)

ПРОМО СНИМКИ

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;

ПРОМО КЛИПЧЕТА

Ариа, Хана, Емили, Спенсър, Промо1, Промо2, Промо3, Промо4, Промо5, Промо6, Промо7, Промо8;

DOWNLOAD

PrettyLittleLiarsS01x01@arenabg.com
Pretty Little Liars S01E01 ''Pilot''@Zamunda.NET

МУЗИКАТА ОТ ЕПИЗОДА

Изпълнител: The Pierces
Песен: "Secret"

Звучи при опънинга на сериала, когато гримират като кукла Алисън и я слагат в ковчега.
Download!

Изпълнител: 3OH!3
Песен: "Don't Trust Me"

Песента се звучи още в самото начало, когато момичетата са в хамбара на Хейстинг.
Download!

Изпълнител: Colbie Caillat
Песен: "I Won’t"

Песента звучи, когато Ария е вкъщи със семейството си разопаковат багажа си, след като се завръщат след една година в чужбина в града.
Download!

Изпълнител: Ben's Brother
Песен: "Beauty Queen"


Песента звучи, когато Ария е в бара и си поръчва храна, а Езра я заговоря.
Download!

Изпълнител: The Fray
Песен: "Happiness"

Песента звучи, когато Ариа е в бара и разговаря с Езра.
Download!

Artist: Mozella
Song: "More Of You"

Песента звучи, докато Езра и Ария се натискат в тоалетната на бара.
Download!

Изпълнител: Michael Rossback
Песен: "When Love Goes Well"

Песента звучи, когато родителите на Ария разопаковат кашоните в къщата си, говорят си и пият вино.
Сори, но не намерих Download никъде!

Изпълнител: Overnight Lows
Песен: "I Got Up"

Песента звучи, когато момчетата се размотават в кухнята и сестрата на Спенсър влиза и тогава Али пита Спенсър дали вече е казала на сестра си за нещото.
Сори, но не намерих Download никъде!

Изпълнител: Orelia
Песен: "Suggestions"

Песента звучи, когато Емили се прибира към вкъщи и бива задмината от полицейски коли, след това говори с Мая и разбира, че тялото на Алисън е било намерено. След което всички момичета се появяват пред къщата на Али.
Сори, но не намерих Download никъде!


Последната промяна е направена от divata_airis на Пет Юни 11, 2010 10:36 am; мнението е било променяно общо 6 пъти
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

01х01 Pilot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 01х01 Pilot   01х01 Pilot I_icon_minitimeСря Юни 09, 2010 8:40 am

Ето и даунлоуд. Засега сериала е качен само в Арена, така че...дърпайте.
Приятно гледане и после да споделите мнението си (ако има спойлери сложете ги под таг "СПОЙЛЕР", моля!)

PrettyLittleLiarsS01x01@arenabg.com
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
Debs
new liar in town
new liar in town
Debs


Брой мнения : 9
Join date : 10.01.2010

01х01 Pilot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 01х01 Pilot   01х01 Pilot I_icon_minitimeСря Юни 09, 2010 3:53 pm

Епизода беше невероятен! Супер много ми хареса, а вече дори има и промо клип за втория епизод. Нямам търпение!!! Много тъпо от страна на замунда, че още не са го качили. А още по-тъпо е че никой не се е сетил да се захване със субтитри. Дори да ги качи английските поне някъде...

П.С. Полс мерси за песните. Захващам се със свалянето веднага Smile
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

01х01 Pilot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 01х01 Pilot   01х01 Pilot I_icon_minitimeСря Юни 09, 2010 6:38 pm

И на мен ми допадна. И пак ще се повторя но заради тия промота дефакто бях видала най-интересното от епизода. Изкефи ме как фокусираха вниманието върху тетрадките на Али, които изхвърлят и ми хареса сцената с Мона като малка, може би защото тая сцена кажи-речи си беше една от тия дето бяха пропуснали да сложат в промотата - изненадващо, наистина. Бяха сложили само тая с Ария и Али.
Появата на Джена също ми допадна. Тоби не ми остана време да го огледам добре. Но отсега да се знае - следващия епизод ратувам за Ноъл Каан! Сериозно, дайте ни това момче. Бтв акцентът на Рен е много сладурски. А Езра както се очакваше е секси.

Еми аз бих се заела със субтитри, но нямам време и сигурно ще направя само на пилотния и за следващите ще се откажа.

Дебс, мерси че коментира, така поне знам че целия труд дето хвърлих не е бил напразно. Имало и благодарни хора на тоя свят! Мерси!
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
nesito_rs
new liar in town
new liar in town



Брой мнения : 3
Join date : 31.05.2010

01х01 Pilot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 01х01 Pilot   01х01 Pilot I_icon_minitimeСря Юни 09, 2010 7:27 pm

Туко що изгледах епизода.Охх нямам търпение за още, но малко бързо се завива действието.Или поне на мен така ми се струва.Кога ще излизат новите епизоди?Всяка седмица ли?Благодаря много за песничките!
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

01х01 Pilot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 01х01 Pilot   01х01 Pilot I_icon_minitimeСря Юни 09, 2010 7:37 pm

Ами засега се очертават всяка седмица, но като нищо може да решат да си починат една - в смисъл епизода да се появи след две седмици. Някой сериали го правят. С този не знам как ще стане.
Следващият епизод е на 15 юни.

Да, наистина беше доста бързо всичко. Не знаех на кое точно да се кефя първо.
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
nesito_rs
new liar in town
new liar in town



Брой мнения : 3
Join date : 31.05.2010

01х01 Pilot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 01х01 Pilot   01х01 Pilot I_icon_minitimeСря Юни 09, 2010 7:41 pm

Охх само да не вземат и те да почнат като дневниците на вампира....10 серий 2 месеца почивка.То коледни ваканций не бяха пък и пролетни....гадняри....!!! Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

01х01 Pilot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 01х01 Pilot   01х01 Pilot I_icon_minitimeСря Юни 09, 2010 7:51 pm

Е, те есените сериали винаги ги правят така. Има почивка заради зимните празници, която често продължава твърде дълго.
Сега вероятно ще има някоя и друга почивка от по една-две седмици, но не вярвам да е цял месец.
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
mUrfi
perfect
perfect
mUrfi


Брой мнения : 256
Join date : 30.12.2009
Age : 28
Местожителство : Варна

01х01 Pilot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 01х01 Pilot   01х01 Pilot I_icon_minitimeСря Юни 09, 2010 8:14 pm

Много ми хареса епизода! Very Happy Само дето разказаха много неща и то още в първия епизод. Също и музиката беше много добра cheers И Спенсър не е чак толкова зле!
Върнете се в началото Go down
Your_Liar
pretty little mod
pretty little mod
Your_Liar


Брой мнения : 110
Join date : 28.04.2010
Age : 29
Местожителство : Търговище

01х01 Pilot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 01х01 Pilot   01х01 Pilot I_icon_minitimeЧет Юни 10, 2010 3:40 pm

На мен ми хареса горе-долу като за пилотен епизод,но последните минути определено бяха най-интересни,а промото за 2ри епизод е супер!Много ми харесват момичетата,дори и тази,която играе Спенсър.Моята любимка Тори ДеВито също участва като нейна сестра,което може само да ме радва.Както и Сидни от ''Мелроуз Плейс'' Smile А пък актрисата за Хана също ми е доста позната,но най-много ми допадат Хана и Емили Smile
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

01х01 Pilot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 01х01 Pilot   01х01 Pilot I_icon_minitimeЧет Юни 10, 2010 8:36 pm

О, мен Лаура Лейтън също много ме кефи. Още от Мелроуз (на който забих още преди 10 серия по някаква неизвестна ми причина) и като видях, че ще играе Ашли си викам - О, идеална роля за нея.
Иначе Ашли Бенсън като Хана определено ме кефи. За Луси като Ариа бе ясно, че си е паднала на пъпа направо с тая роля. Шей като Емили също вече я възприемам...И най-странното е че Троиън или Троян или както там се казва (никога няма да се науча да и произнасям/пиша името) също вече не ми е толкова антипатична, но продължава да има нещо в нея което не ми допада.
Бтв казваш, че Тори ДеВито ти е любимка, къде другаде е играла, че ми се видя позната, ама не мога да се сетя откъде (а не ми се отваря IMdb)
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
Your_Liar
pretty little mod
pretty little mod
Your_Liar


Брой мнения : 110
Join date : 28.04.2010
Age : 29
Местожителство : Търговище

01х01 Pilot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 01х01 Pilot   01х01 Pilot I_icon_minitimeЧет Юни 10, 2010 9:21 pm

Ами в третата част на ''Знам Какво Направи Миналото Лято'', в ''Килър Муви'' и .. хм.. не се сещам за други точно в момента.
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

01х01 Pilot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 01х01 Pilot   01х01 Pilot I_icon_minitimeПет Юни 11, 2010 2:49 pm

Благодарение на блога на Lermario имаме линкове за даунлоуд на всички песни от първи епизод:

01 Secret (The Pierces)
02 Don't Trust Me (3OH!3)
03 I Won't(Colbie Caillat)
04 Beauty Queen (Ben's Brother)
05 Happiness (The Fray)
06 More of You (MoZella)
07 Flaunt(Supamedicine)
08 When Love Goes Well (Michael Rossback)
09 I Got Up (Overnight Lows)
10 Suggestions (Orelia Has Orchestra)
11 Begin Again (Measure)
12 Hands of Time (Rachel Diggs)

-Download-
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
destiny
pretty little mod
pretty little mod
destiny


Брой мнения : 139
Join date : 03.04.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere over the rainbow

01х01 Pilot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 01х01 Pilot   01х01 Pilot I_icon_minitimeПет Юни 11, 2010 8:17 pm

Изгледах го, ох докато пуснат субтитри минаха 100 века. Много много ми хареса. действието наистина се развиваше бързо, но беше добре като цяло. Езра е много симпатичен, а Рен нещо не ми хареса, не си го представях точно така. Мелиса също не я бях виждала.
Момичетата много ми хареса, но Хана най - много като актриса. Ще видим коя ще ми стане любимка.
Появяването на Джена беше много добро. Имаше и драматични моменти, накрая с Ария и Езра...
Финалът беше хубав, да хареса мии много. Дано се намери редовен и бърз преводач, като на Дневниците.


П.С Лин темата е уникална, толкова много информация и линкове си дала. Благодаря много за труда.
Върнете се в началото Go down
http://www.anelia.bg
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

01х01 Pilot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 01х01 Pilot   01х01 Pilot I_icon_minitimeПет Юни 11, 2010 9:36 pm

Мерси, че оцени труда ми =)

И мен Ашли ужасно много ме изкефи. Сцената с майката и дето се натиска посред нощите с полицая беше добре представена. Та нали се натискат и си викам - сега Ашли трябва да погледне към Хана с оня поглед описан в книга 1 като: Правя го за теб! и след малко се качват по стълбите и БАМ!
Определено ми хареса!
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
ifkataa^^
pretty little liar
pretty little liar
ifkataa^^


Брой мнения : 98
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Местожителство : Варна

01х01 Pilot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 01х01 Pilot   01х01 Pilot I_icon_minitimeСъб Юни 12, 2010 5:42 pm

Вчера го изгледах.. беше доста хубав! Хана, Ариа и Езра ми харесаха страшно много. Емили сякаш ми допадна повече, отколкото в книгите... Рен не ме изкефи много-много, както и Спенсър. Но съм сигурна, че ако не бях чела книгите, нямаше да схвана нищичко... толкова много герои и истории... Laughing
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

01х01 Pilot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 01х01 Pilot   01х01 Pilot I_icon_minitimeСъб Юни 12, 2010 5:44 pm

И аз така мисля. Ако не знаех за какво иде реч от книгите вероятно хич да не съм схванала сериала. В смисъл че, както вече коментирахме действието е ужасно бързо и докато разбереш кой кой е и как са навързани нещата има голям шанс епизодът да свърши.
Но да и на мен Емили ми попадна повече от колкото в книгите. Шей Мичъл се справя добре.
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
ifkataa^^
pretty little liar
pretty little liar
ifkataa^^


Брой мнения : 98
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Местожителство : Варна

01х01 Pilot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 01х01 Pilot   01х01 Pilot I_icon_minitimeСъб Юни 12, 2010 5:50 pm

Да, във книгите Емили беше много.. безлична някакси. Във сериала е представена по-добре. Забравих за Мая - и тя ми хареса повече отколкото в книгите.
Върнете се в началото Go down
Shady_Lady
new liar in town
new liar in town
Shady_Lady


Брой мнения : 9
Join date : 10.06.2010
Age : 29

01х01 Pilot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 01х01 Pilot   01х01 Pilot I_icon_minitimeВто Юни 15, 2010 1:52 pm

Преди малко изгледах първа серия и много ми хареса. Ариа и Езра са супер сладки. Мисля да си купя и книгите. (:
Върнете се в началото Go down
teddy
new liar in town
new liar in town



Брой мнения : 3
Join date : 17.06.2010

01х01 Pilot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 01х01 Pilot   01х01 Pilot I_icon_minitimeЧет Юни 17, 2010 12:12 pm

Не съм чела книгите,но сериала ми харесва адски много и има мистерия точно както при Дневниците на вампира. lol!
Относно субтитрите-мисля да се захвана,но ще ми трябва помощ защото не всички изрази ги знам какво значат.
Върнете се в началото Go down
Bite me
pretty little liar
pretty little liar
Bite me


Брой мнения : 67
Join date : 21.06.2010
Age : 30

01х01 Pilot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 01х01 Pilot   01х01 Pilot I_icon_minitimeПон Юни 21, 2010 1:33 pm

Мен лично пилотния епизод много ме впечатли.Понеже не съм чела книгите,нямах никаква идея какво да очаквам и ми беше интересно да видя някаква развръзка-която общо взето нямаше.Поне провокираха любопитството ми с "Онова с Джена" и кой всъщност им изпраща СМС-ите при положени,че уж Алисън е мъртва.Така,че бих казала че беше силен старт.
От мъжката част в сериала харесах само Езра.Много ми е чаровен,такъв,симпатичен.Иначе бих казала,че и четирите главни герони са много сладки,особено симпатични са ми Емили и Ариа.А Джена направо ме хипнотизира с тези красиви устни ^^
Върнете се в началото Go down
Lady_Mi
pretty little mod
pretty little mod
Lady_Mi


Брой мнения : 264
Join date : 03.07.2010
Age : 27
Местожителство : Тук и там....

01х01 Pilot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 01х01 Pilot   01х01 Pilot I_icon_minitimeНед Юли 11, 2010 6:49 pm

Страшно интересен беше епизода. Задълщително ще го следя...(както и правя де...;Д)
Върнете се в началото Go down
http://stars-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Sponsored content





01х01 Pilot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 01х01 Pilot   01х01 Pilot I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
01х01 Pilot
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pretty Little Liars BG :: It's all about Pretty Little Liars :: The Tv Show!-
Идете на: