Pretty Little Liars BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pretty Little Liars BG

Българският форум на Малки сладки лъжкини
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Троян Белисарио (Спенсър Хейстинг)

Go down 
+2
divata_airis
Lady_Mi
6 posters
АвторСъобщение
Lady_Mi
pretty little mod
pretty little mod
Lady_Mi


Брой мнения : 264
Join date : 03.07.2010
Age : 27
Местожителство : Тук и там....

Троян Белисарио (Спенсър Хейстинг) Empty
ПисанеЗаглавие: Троян Белисарио (Спенсър Хейстинг)   Троян Белисарио (Спенсър Хейстинг) I_icon_minitimeНед Юли 25, 2010 6:25 pm

Троян Белисарио (Спенсър Хейстинг) 2361501J

Години: 24
Родена: 28 октомври 1985
Пълно Име / Истинско име: Троян Ейвъри Белисарио ( Troian Avery Bellisario)
Родно място: Лос Анджелис, Калифорния
Местожителство: Лос Анджелис, Калифорния
Години на работа: 1988 - до днес


Кариера

Белисарио прави своя дебют в актьорството във филма от 1988 Last Rites, когато е на 4 години. От 1990 до 2007, тя има гостуващи участия в Quantum Leap, Текила и Бонети, JAG-Военна прокуратура, First Monday и Морски детективи - телевизионни сериали, които са продуцирани от баща и Доналд Белисарио. През 1998, тя участва заедно с близначките Олсън в филма Billboard Dad. В началото на 2006 Белисарио започва да се появява в поредица независими кратки филми като Unspoken, Archer House и Intersect. През ноември 2009, Белисарио е избрана за ролята на Спенсър Хейстинг в сериала "Малки Сладки Лъжкини", базира на книгите със същото име от Сара Шепард.

Личен живот

Белисарио е родена в Лост Анджелис, Калифорния. Тя е дъщеря на телевизионния продуцент Доналд Белисарио и актрисата Дебора Прат. Полу-сестра е на Майкъл Белисарио. Актьорът Шон Мъри и продуцентът Чад Мъри са нейни доведени бащи.


Филмография

Година– Заглавие – Роля– Допълнителни бележки
1988 – Last Rites - Nuzo's daughter – Theatrical film
1990 – Quantum – Leap – Teresa – 1 episode
1992 – Tequila and Bonetti – Teresa Garcia – 1 episode
1998 – JAG – Erin Terry – 1 episode
1998 – Billboard Dad – Kristen – Direct-to-video film
2002 – First Monday – Kimberly Baron – 2 episodes
2005-2006 – NCIS – Sarah McGee – 2 episodes
2006 – Unspoken – Jani – Independent short film
2007 – Archer Hause – Tatum – Independent Short Film
2009 – Intersect – Victoria – Independent short film
2010 – Pretty Little Liars – Spencer Hastings – Main role
2010 – Consent – Amanda – Main role
2011 – Peep World – P.A. – Theatrical film, post-production

Снимки:

Троян Белисарио (Спенсър Хейстинг) 2361504x
Троян Белисарио (Спенсър Хейстинг) 2361505LТроян Белисарио (Спенсър Хейстинг) 2361507DТроян Белисарио (Спенсър Хейстинг) 2361509JТроян Белисарио (Спенсър Хейстинг) 2361511l

Източник:
http://en.wikipedia.org/
http://troian-bellisario.com/
Превод: divata_airis

Когато ми остане време ще го преведа. Wink


Последната промяна е направена от Lady_Mi на Пет Авг 26, 2011 8:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://stars-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

Троян Белисарио (Спенсър Хейстинг) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троян Белисарио (Спенсър Хейстинг)   Троян Белисарио (Спенсър Хейстинг) I_icon_minitimeНед Юли 25, 2010 7:37 pm

Моля??? Тя е моята зодия??? Родена е един ден след мен?! Човече...Тва не е истина. Вече ми се издигна определно в очите. Уважавам Скорпионите. Хахаха.
Обаче забелязвам как дори в сериала почва се повече да ми допада (пак ме нерви, че не това е моята Спенсър, но сега не мога да кажа, че актрисата е грозна или некадърна, когато не е така)

Едит: После може да го преведа. В първия момент дори не видях, че не е на български. хахаха. Както и да е, Мимс, пак ти благодаря (не знам кога ще спра всъщност)
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
ifkataa^^
pretty little liar
pretty little liar
ifkataa^^


Брой мнения : 98
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Местожителство : Варна

Троян Белисарио (Спенсър Хейстинг) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троян Белисарио (Спенсър Хейстинг)   Троян Белисарио (Спенсър Хейстинг) I_icon_minitimeСъб Авг 14, 2010 10:08 pm

Свикнах с нея като Спенсър но все пак... някакси не мога да я захаресвам актрисата Laughing не ме кефи. Но пък и не съм я гледала никъде другаде освен в лъжкините, така че...
Върнете се в началото Go down
nevergiveupx
new liar in town
new liar in town
nevergiveupx


Брой мнения : 20
Join date : 25.07.2012
Age : 24
Местожителство : Rosewood :)

Троян Белисарио (Спенсър Хейстинг) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троян Белисарио (Спенсър Хейстинг)   Троян Белисарио (Спенсър Хейстинг) I_icon_minitimeЧет Юли 26, 2012 1:19 pm

Любимката ми ! <34567

Не знам , но нещо много ми харесва в нея, има невероятно излъчване, ролята на Спенсър и допада много. Прекрасна е , уникална. Много я обичам ауу, сладурче
Върнете се в началото Go down
BadKitty
new liar in town
new liar in town
BadKitty


Брой мнения : 8
Join date : 14.07.2012

Троян Белисарио (Спенсър Хейстинг) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троян Белисарио (Спенсър Хейстинг)   Троян Белисарио (Спенсър Хейстинг) I_icon_minitimeЧет Авг 16, 2012 11:37 pm

Абсолютната ми любимка. <333
Невероятен чар има актрисата; героинята в сериала също е страхотна. Най-много харесвам нейния стил - съчетава спортното с елегантното по много семпъл и приятен начин.
Няня. ((:
Върнете се в началото Go down
Unbrєakablє
new liar in town
new liar in town
Unbrєakablє


Брой мнения : 5
Join date : 15.09.2012
Age : 28
Местожителство : ~~Dreamland~~

Троян Белисарио (Спенсър Хейстинг) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троян Белисарио (Спенсър Хейстинг)   Троян Белисарио (Спенсър Хейстинг) I_icon_minitimeСъб Сеп 15, 2012 3:50 pm

В първите епизоди не ми харесваше,но след 3-4 епизода видях,че е сладка...Има нещо в нея което ме дразни,но не мога да кажа нещо лошо по неин адрес.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Троян Белисарио (Спенсър Хейстинг) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троян Белисарио (Спенсър Хейстинг)   Троян Белисарио (Спенсър Хейстинг) I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Троян Белисарио (Спенсър Хейстинг)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pretty Little Liars BG :: It's all about Pretty Little Liars :: The Tv Show!-
Идете на: