Pretty Little Liars BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pretty Little Liars BG

Българският форум на Малки сладки лъжкини
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кастинг за актьорите! (избраните до тук!)

Go down 
+8
Debs
ifkataa^^
bbb23
^Beautiful^Lie^
mUrfi
Aria_
MindOverMatter
divata_airis
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

Кастинг за актьорите! (избраните до тук!) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Кастинг за актьорите! (избраните до тук!)   Кастинг за актьорите! (избраните до тук!) - Page 3 I_icon_minitimeСъб Дек 05, 2009 12:24 pm

First topic message reminder :

Тук ще публикуваме всякаква иформация свързана с актьорите избрани за ролите на любимите ни герои!
На този етап не е много, но все е нещо, за което трябва да сме благодарни!


Последната промяна е направена от divata_airis на Пон Дек 07, 2009 6:35 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
ifkataa^^
pretty little liar
pretty little liar
ifkataa^^


Брой мнения : 98
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Местожителство : Варна

Кастинг за актьорите! (избраните до тук!) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кастинг за актьорите! (избраните до тук!)   Кастинг за актьорите! (избраните до тук!) - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 11, 2010 1:23 pm

И на мен не ми харесва :///
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

Кастинг за актьорите! (избраните до тук!) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кастинг за актьорите! (избраните до тук!)   Кастинг за актьорите! (избраните до тук!) - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 17, 2010 2:02 pm

Иън Томас е бил рекастнат (подменен)! В пилотният епизод той се играеше от Карло Маркс и в 8 епизод "Моля те, разкажи за мен, когато си отида" Иън се завръща в Роузууд с нова визия. Тази на Раян Меримнан (Ryan Merriman) !
Вероятно ви е познат от "Последен изход 3"

Кастинг за актьорите! (избраните до тук!) - Page 3 Ian-208x300
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
Your_Liar
pretty little mod
pretty little mod
Your_Liar


Брой мнения : 110
Join date : 28.04.2010
Age : 29
Местожителство : Търговище

Кастинг за актьорите! (избраните до тук!) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кастинг за актьорите! (избраните до тук!)   Кастинг за актьорите! (избраните до тук!) - Page 3 I_icon_minitimeСря Юни 23, 2010 5:06 pm

Aманда доста ми допадна като Меридит във 3та серия Smile Аз я харесвам от ОТХ още Smile Та азс лично съм доволен от каста Smile
Върнете се в началото Go down
Bite me
pretty little liar
pretty little liar
Bite me


Брой мнения : 67
Join date : 21.06.2010
Age : 30

Кастинг за актьорите! (избраните до тук!) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кастинг за актьорите! (избраните до тук!)   Кастинг за актьорите! (избраните до тук!) - Page 3 I_icon_minitimeСря Юни 23, 2010 6:30 pm

Според мен визията и на четирите момичета,които са избрали им подхожда,не съм чела книгите,но външния им вид отговаря на характера им на екрана.Това,което буквално ме шокира е ,че момичето ,което играе Алисън (ще ме извините ама не помня имена) е едва 14 годишно!Родена е 1996 година.Въобще не очаквах,изглежаше ми по-голяма,независимо сладникавото си излъчване.Иначе май се влюбих в онзи,който се движи с приятеля на Хана,чернокосият.Толкова е... Сладък ^^.Както и полицаят,разследващ убийството-има някакъв чар в него,но не ми изглежда достатъчно злобен и нахъсан за ченге.Някой да има идея в кои други филми играе?Мисля,че съм го виждала...
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

Кастинг за актьорите! (избраните до тук!) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кастинг за актьорите! (избраните до тук!)   Кастинг за актьорите! (избраните до тук!) - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юли 01, 2010 8:15 pm

Имаме си вече Наоми и Райли! За тези, които не знаят Наоми и Райли са две гаднички героини от книгите. Риа Майерс (Rya Meyers) ще играе Райли и Саманта Кутаран (Samantha Cutaran) ще играе Наоми.

Кастинг за актьорите! (избраните до тук!) - Page 3 Riley-300x240

Риа Майерс ще играе Райли


Кастинг за актьорите! (избраните до тук!) - Page 3 Naomi-200x300

Саманта Кутаран ще играе Наоми.

Лично мнение: ПРОТЕСТИРАМ!!! Райли трябва да е червенокоса!!! (или беше Наоми?!) Искам Червенокоса пък!
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
ЕлiZ.
little liar in action
little liar in action
ЕлiZ.


Брой мнения : 48
Join date : 30.06.2010
Age : 30
Местожителство : Sofia./Paris./Greece.

Кастинг за актьорите! (избраните до тук!) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кастинг за актьорите! (избраните до тук!)   Кастинг за актьорите! (избраните до тук!) - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юли 01, 2010 10:00 pm

хах странно една от двете наистина си я преставях с физиономия,като тая на Саманта,която ще играе Наоми.Ама актрисата,която ще играе Райли е прекалено сладка и чаровна за Райли. Very Happy

иначе и на мен много ми харесва полицаят-сексии е по един арогантен начин (mm)
и новият Иън многооо радва. <3
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

Кастинг за актьорите! (избраните до тук!) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кастинг за актьорите! (избраните до тук!)   Кастинг за актьорите! (избраните до тук!) - Page 3 I_icon_minitimeПет Юли 02, 2010 8:33 am

Нови герои

Според статия от TVFanatic.com, можем да очакваме да се запознаем с трима нови герои през следващите няколко епизода. Ето и я статията:
“В предишния епизод на Малки Сладки Лъжкини зрителите се запознаха с бащата на Хана, неговата годеница и бъдещата доведена сестра на Хана.
Според ABC Family, между временно ще се срещнем с още няколко нови герои. През следващите няколко епизода феновете могат да наблюдават тези типажи да се присъединяват към сериала в определен момент:
Бащата на Емили.
Жена ФБР агент.
Шефът на Ашли.
Спойлерите също така разкриват, че бащата на Емили няма да има против да бъде изненадан от дъщеря си, докато шефът на Ашли може да изиграе важна роля в неприятна финансова ситуация.”
Също така, Диего Бонета разкри малко повече информация относно героя си Алекс:
“Героят ми Алекс, той играе тенис в кънтри клуба. Среща Спенсър. Четирите момичета посещават това частно училище и Алекс е само едно обикновено момче, той посещава държавно училище и работи почасова работа.”


Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
mUrfi
perfect
perfect
mUrfi


Брой мнения : 256
Join date : 30.12.2009
Age : 28
Местожителство : Варна

Кастинг за актьорите! (избраните до тук!) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кастинг за актьорите! (избраните до тук!)   Кастинг за актьорите! (избраните до тук!) - Page 3 I_icon_minitimeПет Юли 02, 2010 4:18 pm

Райли е много сладка sunny
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кастинг за актьорите! (избраните до тук!) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кастинг за актьорите! (избраните до тук!)   Кастинг за актьорите! (избраните до тук!) - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кастинг за актьорите! (избраните до тук!)
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Интервюта с актьорите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pretty Little Liars BG :: It's all about Pretty Little Liars :: The Tv Show!-
Идете на: