Pretty Little Liars BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pretty Little Liars BG

Българският форум на Малки сладки лъжкини
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Новини за сериала!

Go down 
+7
Your_Liar
Shady_Lady
ifkataa^^
destiny
mUrfi
MindOverMatter
divata_airis
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

Новини за сериала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Новини за сериала!   Новини за сериала! - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 01, 2010 10:59 pm

First topic message reminder :

Тук ще пускаме всякакви новини свързани със сериала!

Тъй като вече има други теми, но те са главно за кастинга и снимки от снимачната площадка, реших че ще е по-добре ако отворим и една подобна тема, където всичко останало нямащо общо с каст и снимки от сета ще намери своето място!

И това е мястото!
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

Новини за сериала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини за сериала!   Новини за сериала! - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 14, 2010 10:59 pm

Ей, изпревари ме. Аз понеже блеех някъде и ето на...Но е хубаво да знам, че ако излезе някое инфо, ако аз нямам възможност някой друг ще го пусне, така че мерси.

За постера - страхотен е. И четирите изглеждат невероятно на него. Определено съм очарована. До толкова, че вече си направих аватар. Новини за сериала! - Page 2 Icon_razz
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
mUrfi
perfect
perfect
mUrfi


Брой мнения : 256
Join date : 30.12.2009
Age : 28
Местожителство : Варна

Новини за сериала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини за сериала!   Новини за сериала! - Page 2 I_icon_minitimeЧет Апр 15, 2010 8:07 am

Постера е убийствен
Върнете се в началото Go down
ifkataa^^
pretty little liar
pretty little liar
ifkataa^^


Брой мнения : 98
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Местожителство : Варна

Новини за сериала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини за сериала!   Новини за сериала! - Page 2 I_icon_minitimeЧет Апр 15, 2010 10:19 pm

Да хубав е наистина... Малко ми е зловещ с тази пръст по тях. Но така и трябва. Laughing
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

Новини за сериала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини за сериала!   Новини за сериала! - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 24, 2010 9:26 pm

Преди няколко седмици някой от ABC family ми изпрати имейл относно тази тайна ПЛЛ игра само за ограничена група от фенове. Но след като не живея в Съединените Щати нямах възможност да се включа. Sad Sad Sad Както и да е днес хората, които са успели да се включат са получили ПЛЛ кутия по пощата и вие имате възможност да прочетете за съдържанието и тук!!! (статията е превод, не са мои думи!)

Благодаря на Дженифър Бианко, че сподели това с нас!

Не на кланяй кутията!
May 24, 2010
от Джен

Споделям снимки на красивата кутия и след като не мога да работя с фотоапарата на дъщеря ми, наклоних кутията, за да получа по-добър ъгъл. Внезапно нещо се разпиля около бюрото ми и на пода върху босия ми крак. Буквално ми отне момент да осъзная, че е пръст.
Точно така, разпиляна пръст навсякъде. Изправих кутията и цялата е пълна с пръст.

Новини за сериала! - Page 2 1

Веднъж помела и върнала всичко обратно, както си му е реда, вече имах възможност да обърна внимание на съдържанието. Под капака има снимка на героите.

Новини за сериала! - Page 2 2

Точно над пръста (което нямаше как да видя ако не го бях отворила отвесно) е пластмасов надпис, на който се чете:
НЯКОЙ ТАЙНИ, ЗА КОИТО ТРЯБВА ДА КОПАЕШ
–A

И в пръста има телефон (+възможно зарядно)

Новини за сериала! - Page 2 4

и кола (да, това е колата на Барби)

Новини за сериала! - Page 2 5

Трябва ли да кажа, "много готино", отново?

С телефона получих съобщение, но не съм сигурна дали не е част от цялата тайна работа, така че засега няма да го споделя. Определено ще публикувам още допълнителна информация. Засега трябва да заредя телефона и да видя какво предстои.
Стойте в очакване...

Ето още малко снимки.


Новини за сериала! - Page 2 1

Новини за сериала! - Page 2 2

Новини за сериала! - Page 2 3

Новини за сериала! - Page 2 4

Новини за сериала! - Page 2 6

Новини за сериала! - Page 2 8

Новини за сериала! - Page 2 9



Новини за сериала! - Page 2 11

Новини за сериала! - Page 2 12

Новини за сериала! - Page 2 13

Новини за сериала! - Page 2 14

Новини за сериала! - Page 2 15

Новини за сериала! - Page 2 16

Новини за сериала! - Page 2 20
Трудно е да копаеш, без да се омърсиш, нали Хана?
Знам какво си мислиш: "Аз не съм Хана." Но повярвай ми, след днес...ще бъдеш.
Сега когато имаш нейния телефон ти можеш като нищо и да влезеш в нейния акаунт. Чакам...

/другото е изтрито, както виждате, предполагам нарочно и няма как да го преведа/
Новини за сериала! - Page 2 21

Добре дошла.
Виждам, открила си телефона си.
Позволи ми да се представя. Можеш да ме наричаш "А".
След като "Малки Сладки Лъжкини" ще се излъчи на 8ми юни по АВС Фемили реших, че ще е забавно да поиграем тази малка игра като за начало на шоуто.
Ето как стоят нещата:
Имаш 10 тайни. Целта на играта е да опазиш тези тайни от трите ти приятелки. Вие ще се срещнете толкова скоро колкото се присъедините към групата във фейсбук.
Наблюдавай своите фейсбук известия. Ще те поканя скоро.
Сега, относно телефона. Пълен е с неща, от които ще имаш нужда по-късно така че давай, започвай да "копаеш" из него. Твой е.
Ще получиш първата си тайна във Вторник и ако искаш да я запазиш ти препоръчвам да правиш каквото ти кажа. Помни, аз знам всичко.


Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
ifkataa^^
pretty little liar
pretty little liar
ifkataa^^


Брой мнения : 98
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Местожителство : Варна

Новини за сериала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини за сериала!   Новини за сериала! - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 25, 2010 11:39 am

Уааууууу, не знаех, че има такава игра! Shocked Изглежда страхотно, жалко, че не могат да се включват хора извън Америка :/ Само не разбрах количката за какво е Laughing
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

Новини за сериала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини за сериала!   Новини за сериала! - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 25, 2010 12:44 pm

Не мисля, че и тия дето имат количката знаят за какво е. Но наистина кофти, че и в други страни няма подобно нещо.
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
mUrfi
perfect
perfect
mUrfi


Брой мнения : 256
Join date : 30.12.2009
Age : 28
Местожителство : Варна

Новини за сериала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини за сериала!   Новини за сериала! - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 25, 2010 2:58 pm

Жалко, че не можем да участваме! Изглежда много интересно! Телефона е и хубав Very Happy и тази кола наисина за какво ли е?
Върнете се в началото Go down
destiny
pretty little mod
pretty little mod
destiny


Брой мнения : 139
Join date : 03.04.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere over the rainbow

Новини за сериала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини за сериала!   Новини за сериала! - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 25, 2010 4:44 pm

Уау изглежда много интересно. iphone... хмм apple са помогнали. Изглежда супер интересно. Тоест само 4 човека в Америка имат тези неща и те участват в тази игра, така ли?
Страхотно. Между другото ние бихме могли да направим такава игра във фейсбук или тук. Предполагам, когато започне сериалът ще има много повече хора. Още само 2 седмици : )
Върнете се в началото Go down
http://www.anelia.bg
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

Новини за сериала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини за сериала!   Новини за сериала! - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 25, 2010 7:35 pm

Ами не мисля, че са само четири човека. Аз така докато го превеждах си го преставих, че са към 20-тина, 30-тина и на всеки от тях се пада различен герой от книгите - Хана, Ариа, Емили, Спенсър. Ама знае ли човек...
А ние не вярвам да можем да направим подобно нещо. Идеята е супер, но...както ти сама каза "ейпъл са помогнали"...Еми на нас няма кой да ни помогне. Опитах да пиша на издателството, поне да кажат кога ще излезе следващата книга - те не връщат, какво остава за съвместна игра с тях...Няма начин.
Иначе да си направим някаква игра ние си във форума, примерно с награда специален ранг или нещо от сорта...става, ама с участието на материална награда просто няма как.
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
destiny
pretty little mod
pretty little mod
destiny


Брой мнения : 139
Join date : 03.04.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere over the rainbow

Новини за сериала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини за сериала!   Новини за сериала! - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 25, 2010 8:59 pm

Е, не ставаше въпрос за айфони и т.н. Естествено, че няма как. Но нещо такова със съобщения и т.н. Идеята ужасно много ми хареса. Може да се реализира с разни съобщения и т.н. Но трябва да се мисли за това повече.
Върнете се в началото Go down
http://www.anelia.bg
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

Новини за сериала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини за сериала!   Новини за сериала! - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 25, 2010 9:02 pm

Да, едва ли всеки би предоставил телефона си, за да му пращат подобни съобщения. Иначе ако някой се навие може и да стане. Но едва ли...
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

Новини за сериала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини за сериала!   Новини за сериала! - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 08, 2010 10:25 am

Новини за сериала! - Page 2 PLLpress_21Новини за сериала! - Page 2 PLLpress_1
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
Shady_Lady
new liar in town
new liar in town
Shady_Lady


Брой мнения : 9
Join date : 10.06.2010
Age : 29

Новини за сериала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини за сериала!   Новини за сериала! - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 20, 2010 7:07 pm

А ще има ли втори сезон или не се знае?
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

Новини за сериала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини за сериала!   Новини за сериала! - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 20, 2010 8:17 pm

Вече се говори за втори сезон, но нищо официално потвърдено - няма.
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
Your_Liar
pretty little mod
pretty little mod
Your_Liar


Брой мнения : 110
Join date : 28.04.2010
Age : 29
Местожителство : Търговище

Новини за сериала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини за сериала!   Новини за сериала! - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 20, 2010 10:52 pm

Последно колко епизода ще бъде първи?
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

Новини за сериала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини за сериала!   Новини за сериала! - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 20, 2010 11:05 pm

10 ако не се лъжа, но и това не мога да потвърдя със сигурност. Така четох някъде, че ще са 10.
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
Your_Liar
pretty little mod
pretty little mod
Your_Liar


Брой мнения : 110
Join date : 28.04.2010
Age : 29
Местожителство : Търговище

Новини за сериала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини за сериала!   Новини за сериала! - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 20, 2010 11:30 pm

Е тея се излагат сериозно,то това сезон ли е.. поне 12-13 разбирам,ама 10... и като се води от хитовите предавания//
Върнете се в началото Go down
Bite me
pretty little liar
pretty little liar
Bite me


Брой мнения : 67
Join date : 21.06.2010
Age : 30

Новини за сериала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини за сериала!   Новини за сериала! - Page 2 I_icon_minitimeСря Юни 23, 2010 8:42 pm

Относно това колко епизода ще бъдат в imdb са написани осем.Има лист с имената на епизодите,а за някои от тях кратка информация.
Кликнете тук ако искате да видите.А ето ви само имената на епизодите,за тези,които ги мързи да кликат:

~Първи пилотен епизод
~Втори:The Jenna Thing
~Трети:To Kill a Mocking Girl
~Четвърти:Can You Hear Me Now?
~Пети:Really Bites Me
~Шести:There's No Place Like Homecoming
~Седми:It's Not Bragging It's True
~Осми:Friends ForNeva


Не знам до колко информацията е истинска,но все пак това е imdb,нали?!Така,че предполагам,че ще са осем...Малко са малко за сериал,не мислите ли?
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

Новини за сериала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини за сериала!   Новини за сериала! - Page 2 I_icon_minitimeСря Юни 23, 2010 9:15 pm

Има си тема за това...Мерси все пак.
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

Новини за сериала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини за сериала!   Новини за сериала! - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 29, 2010 6:48 pm

Сори, че не бях тук последните два дни - семейни работи и нямаше как.
Вероятно вече сте видели известието от Dagodfather (чиято тема се наложи да изтрия, защото, сори, но така не се пускат теми има си отворена за новини са сериала)

Та на темата...На сериалът бяха отпусна ти още 12 епизода от предвидените 12, тоест сега първи сезон ще е с пълен капацитет от епизоди - 22!

Dagodfather написа:
http://tvseries.bgbestfed.com/?p=1604
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
ifkataa^^
pretty little liar
pretty little liar
ifkataa^^


Брой мнения : 98
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Местожителство : Варна

Новини за сериала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини за сериала!   Новини за сериала! - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 29, 2010 6:55 pm

Йеееей! А за втори сезон още не може да се говори, предполагам?
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

Новини за сериала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини за сериала!   Новини за сериала! - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 29, 2010 6:58 pm

ifkataa^^ написа:
Йеееей! А за втори сезон още не може да се говори, предполагам?

Ами на този етап все още не. Поне не съм прочела, но имайки предвид, че от предвидени 12 дават още 12 епизода не мисля, че това трябва да ни говори, че сериала не бива или ще изпадне. Стискам палци за втори сезон, още повече се надявам да не съсипят първи. Не знам вие дали сте забелязали какво се случва с другите сериали с по 22 епизода. Много силно начало и по средата сякаш се изчерпват и не са вече толкова интересни и само финала им го правят някъв фамозен, така че да ти се ще гледаш следващ сезон. Надявам се с този сериал да не се случи подобно нещо.
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

Новини за сериала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини за сериала!   Новини за сериала! - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 21, 2010 8:48 am

Люси Хейл: А няма да бъде същия човек като в книгите

В интервю с Ryan Seacrest Люси споделя някой пикантерийки. Като това, че именно тайната връзка между Ариа и г-н Фитц е била причината да поиска тази роля. Също таки това, че в осми епизод на сериала ще я чуем да пее песен на Eva Cassidy. "[Аз] пея за моя учител, в когото съм влюбена," казва тя пред Райън. "Той ми е толкова ядосан. Той е всъщност ядосан на себе си, но си го изкарва на мен, защото предполагам е бесен, че съм на 16."
Райън не успя да измъкне някакви по-сочни тайни за шоуто от Люси, освен това, че нещата ще се развият по-различно в шоуто не както са в книгите. (Внимавайте! Голям СПОЙЛЕР, ако не сте чели книгите!)
Spoiler:
"Те няма да ни кажат нищо. Не знам какво ще стане."
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
mUrfi
perfect
perfect
mUrfi


Брой мнения : 256
Join date : 30.12.2009
Age : 28
Местожителство : Варна

Новини за сериала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини за сериала!   Новини за сериала! - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 21, 2010 6:57 pm

Еми дано да е наистина така, интересно как ще го направят. Аз все пак винаги съм по-скептична към филмите и сериалите по книги, но да видим.
Върнете се в началото Go down
ifkataa^^
pretty little liar
pretty little liar
ifkataa^^


Брой мнения : 98
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Местожителство : Варна

Новини за сериала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини за сериала!   Новини за сериала! - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 21, 2010 8:38 pm

Йей, завръща се тръпката: "Кой ли е А.?", "Кой е убиецът", хаха. Laughing Радвам се, че го променят.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Новини за сериала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини за сериала!   Новини за сериала! - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Новини за сериала!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Новини относно форума!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pretty Little Liars BG :: It's all about Pretty Little Liars :: The Tv Show!-
Идете на: