Pretty Little Liars BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pretty Little Liars BG

Българският форум на Малки сладки лъжкини
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Модератор?

Go down 
+3
mUrfi
destiny
divata_airis
7 posters
АвторСъобщение
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

Модератор? Empty
ПисанеЗаглавие: Модератор?   Модератор? I_icon_minitimeВто Май 18, 2010 8:24 pm

Добре хора, очевидно е, че вече определено нямам нужното време да ъпдетвам всяка новопостъпила информация да не споменавам за статиите на английски, които на този етап ми е невъзможно (отново заради времето) да преведа.
Та на въпроса. Някой съгласен ли е да помогне? С други думи да стане модератор?

Какви са изискванията?
- тук вероятно бих казала определен брой мнения, но понеже форумът е въпреки шестте си месеца новичък това ще бъде трудна задача. И все пак гледайте да имате поне над 10 мнения (ако харесвате това шоу не вярвам да е трудно да ги направите)
- да знаете поне задоволително английски (Господ да благослови речниците!). Не за друго, ами когато има някаква информация (а тя ще бъде 100% на английски) да може да я преведете и да я пуснете във форума. Не искам да сте някакви факири на английския език стига да може да превеждате нещо смислено ме устройва.
Заб. Ако все пак не сте добре с английския (и това кажи-речи е едниствената причина, която ви възпира да кандитадствате за модератор, но пък с вкичко останало описано по-долу смятате, че може да се спавите...няма проблем. Също ме устройва!
- да бъде активен! Сериозно, ако искате да сте модератори това значи че искате активно участие във форума - давам ви го, така че не го проспивайте. =)
/естествено тук включвам това, че има моменти, когато активността не може да бъде осъществена (ето моя случай с изпитите) и влизам в положението на всеки/
- да бъде отговорен! Щом си получил някакви права отнеси се отговорно към тях...Иначе ако искаш да си модератор само за единият различен ранг за какво изобщо става дума?!
- да има свежи идеи. Това не е задължително. Но винаги е добре, когато някой ти каже "хрумна ми това и това".
- да му е кеф, че прави това. И това не е задължително, обаче едно е да правиш нещо на сила друго, защото искаш. Ако някой е решил да измъчва себе си с модераторска работа по-добре да не се мъчи. Не си заслужава. Правете това, което ви харесва да правите =)

Какво прави един модератор?

- пуска постъпваща нова информация за сериала, актрисите и въобще каквото намери свързано с ПЛЛ (естествено да внимава къде точно пуска тази информация)
- отваря нови теми по различните форуми, за да задържи интереса върху форума (тук се включват ревюта на актьори, герои, игри, други сериали, книги и каквото му душа иска /стига да не е тотална свободия/)
- съблюдава дали останалите му съфорумници спазват форумните правила (пишат ли на кирилица например?)
- не забравя да се забавлява на равно с останалите във форума. Това, че съблюдаваме за качественото функциониране на форума не значи, че не можем да се забавляваме - и аз и модераторите.
Заб.: Не се взимайте, обаче много на сериозно. Да, работата е отговорна дори на ниво тотална аматьорщина, но това не значи че трябва да се обявите за палач на всички, които не спазват правилата и други производни. Казвам това, защото бях в един форум, където единият модератор наистина се вземаше много на сериозно. Чак вярваше, че е едва ли не администратор - всеки под форум си имаше правила, строго отношение към всеки който не пуска теми, където трябва, не коментира както трябва и тем подобни. Предполагам схванахте картинката. Ти си пускаш мнението с кеф - оня тича след теб и поправя или ти се кара, че си го пуснал не както трябва. Хората сме все пак - всеки прави грешки. Едно учтиво напомняне на "съгрешилия" съфорумец е достатъчно. Вече ако съфорумеца не реагира ще се вземат някакви мерки.

Знам, че изискванията са много, но ми трябва човек (един или двама), който/които ще подходят отговорно към модераторската работа. На този етап да държа да кажа, че тя не е много, но следващия месец свят ще ни се завие.

Е, някой?

*стиска палци да не уплашила и малкото желаещи със списъците си*
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
destiny
pretty little mod
pretty little mod
destiny


Брой мнения : 139
Join date : 03.04.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere over the rainbow

Модератор? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модератор?   Модератор? I_icon_minitimeСря Май 19, 2010 7:01 am

Аз попринцип бих кандидатствала с удоволствие, но английският ми определено не е добре.. и другото е, че в средата на другия месец имам много важен изпит...
Но иначе с най - най - голямо удоволствие бих се заела с каквото ми е по силите : )
Върнете се в началото Go down
http://www.anelia.bg
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

Модератор? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модератор?   Модератор? I_icon_minitimeСря Май 19, 2010 9:03 am

Аз предложих, че всички ще се вгледат в това с английския, ето защо добавих по-късно забележката, която е с червено. Ако действително си навита да помагаш с всичко друго (на тоя етап в малкото време, което имам ще превеждам аз, все пак не бива да възлагам всичко на другите, за мен какво ще остане? Ще взема да се срасна със стола, ако не правя нещо...хех).
И не се тревожи. Аз другия месец ще имам възможност да съм малко по-активна. Мен изпитите ми са до края на този, но после ще пиша дипломна работа и пак ще съм по-свободна в сравнение с този, така че...=)

Та, какво смяташ, че ти е по силите и можеш да се заемеш с него? (конкретен подфорум или смяташ, че можеш да се справиш с целия форум)
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
destiny
pretty little mod
pretty little mod
destiny


Брой мнения : 139
Join date : 03.04.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere over the rainbow

Модератор? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модератор?   Модератор? I_icon_minitimeСря Май 19, 2010 7:20 pm

Ами аз се вгледах повече в това с английския, защото когато излезе сериалът ще трябва да се превеждат статии и т.н, а аз нямам възможност.

Ами честно казано, нямам конкретна идея за кой форум. Може би първо да видим, колко желаещи има и после да се разпределят... И аз не знам : )
Върнете се в началото Go down
http://www.anelia.bg
mUrfi
perfect
perfect
mUrfi


Брой мнения : 256
Join date : 30.12.2009
Age : 28
Местожителство : Варна

Модератор? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модератор?   Модератор? I_icon_minitimeСря Май 19, 2010 8:57 pm

Ами изискванията ти са много нормални за англ. няма проблеми само че трябва леко да си го припомня, а в момента поне до края на юни нямам възможност. Иначе бих приела Very Happy
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

Модератор? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модератор?   Модератор? I_icon_minitimeСря Май 19, 2010 9:16 pm

Ами да видим какво ще стане. В смисъл, че юни някак ще го избутаме, та дори помоща след тоя месец ме устройва, но наистина да видим как ще се наредят работите до тогава =)
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
destiny
pretty little mod
pretty little mod
destiny


Брой мнения : 139
Join date : 03.04.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere over the rainbow

Модератор? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модератор?   Модератор? I_icon_minitimeВто Юни 29, 2010 7:13 pm

Разясни сега за кой форум, какво искащ да се прави и да се заемаме, че вече има доста потребиетели? Вече минаха изпитите и лятото започва....


Последната промяна е направена от destiny на Вто Юни 29, 2010 7:29 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.anelia.bg
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

Модератор? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модератор?   Модератор? I_icon_minitimeВто Юни 29, 2010 7:18 pm

Оф, да...Ами по начало ми се щеше да намеря някой глобален мод, но на този етап и по някой на форум става...
Главно естествено ми трябва за форума The TV Show...но истината е, че за всъщност бая съм го закъсала така че кажи речи за всички ми трябва...
Ако искаш да те направя глобален, да видиш как е и ще си прецениш - ако не можеш да те сложа само на един форум?
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
Your_Liar
pretty little mod
pretty little mod
Your_Liar


Брой мнения : 110
Join date : 28.04.2010
Age : 29
Местожителство : Търговище

Модератор? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модератор?   Модератор? I_icon_minitimeСря Юни 30, 2010 1:16 pm

Може ли и аз да съм модератор... някъде хаах Smile Че обичам да се занимавам с такива неща,по принцип. Smile
Върнете се в началото Go down
destiny
pretty little mod
pretty little mod
destiny


Брой мнения : 139
Join date : 03.04.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere over the rainbow

Модератор? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модератор?   Модератор? I_icon_minitimeСря Юни 30, 2010 6:10 pm

Добре за мен няма значение, избирай една категория и готово Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.anelia.bg
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

Модератор? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модератор?   Модератор? I_icon_minitimeСря Юни 30, 2010 7:15 pm

Your_Liar написа:
Може ли и аз да съм модератор... някъде хаах Smile Че обичам да се занимавам с такива неща,по принцип. Smile

Еми аз нямам против, без това има бая работа. Лъжа ли се или ти поназнайваше английски? Че ми трябва човек да ъпдейтва новините във форума за Шоуто

Бтв Дес (знам, че това не ти е името, но винаги измислям имена на хората, пък твоето идва от ника ти destiny - надявам се нямаш нищо против) ти не каза...да те правя ли глобален мод или да те сложа само на един форум по твой избор, с който знаеш че ще се справиш.

За протокола скоро Роулпей форума ще има нужда също от Мод, главно защото там си е малко свободия и се намират понякога хора, които не четат правилата, а да не говорим, че историите трябва да се събират на едно. топчо
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
Your_Liar
pretty little mod
pretty little mod
Your_Liar


Брой мнения : 110
Join date : 28.04.2010
Age : 29
Местожителство : Търговище

Модератор? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модератор?   Модератор? I_icon_minitimeСъб Юли 03, 2010 6:48 pm

МДа Английския ми е като втори роден (е не чак толкова) и може за ъпдейтването Smile Но ако имаш нужда от глобален,нямам абсолютно нищо против.
Върнете се в началото Go down
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

Модератор? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модератор?   Модератор? I_icon_minitimeНед Юли 04, 2010 4:38 pm

Your_Liar написа:
МДа Английския ми е като втори роден (е не чак толкова) и може за ъпдейтването Smile Но ако имаш нужда от глобален,нямам абсолютно нищо против.

Еми преди няколко дни видях как беше писал на един от потребителите да пише на кирилица, което определено ми хареса. Хаха. Ми хубаво. Слагам те глобален тогава =)
Ако има нещо пиши на ЛС.
И сори, че цвета за модовете е един такъв женски. =(

destiny, ти ще си харесаш ли форум да модераталстваш? Кажи кой ти изглежда най-привлекателен и знаеш, че ще се справиш с поддръжката му =)
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
destiny
pretty little mod
pretty little mod
destiny


Брой мнения : 139
Join date : 03.04.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere over the rainbow

Модератор? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модератор?   Модератор? I_icon_minitimeНед Юли 04, 2010 10:23 pm

Къде има нйа - голяма нужда? Тя RainyDay е на The Show, където би трябвало да има най - голяма...
Ъм We are pretty. We are little. We are liars. или ролплея или и аз не знам. Навсякъде ми харесва и официално ще си върша работата : )
За мен няма значение, така че ти прецени и с английския ще се оправя, въпросът е да направим един чудесен форум!
Върнете се в началото Go down
http://www.anelia.bg
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

Модератор? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модератор?   Модератор? I_icon_minitimeПон Юли 05, 2010 9:32 am

destiny написа:
Къде има нйа - голяма нужда? Тя RainyDay е на The Show, където би трябвало да има най - голяма...
Ъм We are pretty. We are little. We are liars. или ролплея или и аз не знам. Навсякъде ми харесва и официално ще си върша работата : )
За мен няма значение, така че ти прецени и с английския ще се оправя, въпросът е да направим един чудесен форум!

Ами тя РейниДей се позагуби напоследък, така че...Няма да я махам от модераторския пост, защото всичко може да се е случило в крайна сметка, но на този етап я пиша "липсваща"
Ако искаш на Роулплея? Там ще има бая нужда.
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
destiny
pretty little mod
pretty little mod
destiny


Брой мнения : 139
Join date : 03.04.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere over the rainbow

Модератор? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модератор?   Модератор? I_icon_minitimeПон Юли 05, 2010 8:17 pm

Добре, а там какво точно трябва да се прави, да се събират всички мнения и ...?
Върнете се в началото Go down
http://www.anelia.bg
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

Модератор? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модератор?   Модератор? I_icon_minitimeПон Юли 05, 2010 8:48 pm

Еми да гледаш дали хората следват правилата, дали не спамят много, дали пишат на кирилица...такива неща. Но на тоя етап няма да събираш никакви мнения на едно, защото като за първо РП нарочно ги оставих в една тема. Мислех, че това ще ви улесни, но сякаш ви обърка повече о.О
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
destiny
pretty little mod
pretty little mod
destiny


Брой мнения : 139
Join date : 03.04.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere over the rainbow

Модератор? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модератор?   Модератор? I_icon_minitimeПон Юли 05, 2010 9:17 pm

Хихихи добре, аз попитах за събирането, защото ти го беше написала там.




П.С Аз съжалявам, че уж правя нещо, а все не пиша и т.н., но все съм някъде на път и т.н.
Върнете се в началото Go down
http://www.anelia.bg
Ralka
pretty little liar
pretty little liar
Ralka


Брой мнения : 81
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Местожителство : Варна

Модератор? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модератор?   Модератор? I_icon_minitimeЧет Юли 08, 2010 9:35 pm

Аз мога да се пробвам. Не съм перфектна с английския, но предполагам, че ако ми дадете нещо да преведа ще се справя. (:
Върнете се в началото Go down
Lady_Mi
pretty little mod
pretty little mod
Lady_Mi


Брой мнения : 264
Join date : 03.07.2010
Age : 27
Местожителство : Тук и там....

Модератор? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модератор?   Модератор? I_icon_minitimeНед Юли 11, 2010 7:04 pm

Здравейте!!! Аз също искам да се пробвам. Английският ми е на ниво. Мога да се справя с превеждането. Но имам малко мнения... новичка съм. Но съм се занимавала с това и в други форуми и горе-долу имам опит. Освен това имам и огромно желани.Имам и някои идеи, които мога да споделя. Нямам притенции за кой дял ще ме сложите. Каквото ми дадете ще се захвана с него с голямо удоволствие.Надявам се малкото ми мнения да не са чак толкова голям проблем.
Върнете се в началото Go down
http://stars-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
divata_airis
Pretty Little Admin
Pretty Little Admin
divata_airis


Брой мнения : 399
Join date : 23.11.2009
Age : 36

Модератор? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модератор?   Модератор? I_icon_minitimeНед Юли 11, 2010 7:15 pm

Ами кажете кой форум ви е по силите. И Мимс вярвам, че с идеите които имаш вързо ще наваксаш с мненията =)
Кажете подфорум и се обосновете защо искате да го модерирате =)
Върнете се в началото Go down
https://prettylittleliars.bulgarianforum.net
Lady_Mi
pretty little mod
pretty little mod
Lady_Mi


Брой мнения : 264
Join date : 03.07.2010
Age : 27
Местожителство : Тук и там....

Модератор? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модератор?   Модератор? I_icon_minitimeНед Юли 11, 2010 7:42 pm

Аз ако може да съм за Out of Rosewood!, Got a secret, can you keep it? ...мога да измисля доста неща за там , каато например някакви игри, забавления или нещо подобно..Искам да съм модератор за този дял, защото имам страшно голяма фантазия а там може доста неща да се добавят и мисля че тя ще ми е от голяма полза. А и ако създадем някакви забавлени мисля, че форума ще започне доста по-често да се посещава. Ще има потребителите каде да се занимават по-дълго време.
Върнете се в началото Go down
http://stars-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Ralka
pretty little liar
pretty little liar
Ralka


Брой мнения : 81
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Местожителство : Варна

Модератор? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модератор?   Модератор? I_icon_minitimeПон Юли 12, 2010 10:56 am

Аз бих искала да съм на Just another day in Rosewood! Games that play us!, защото сте доста обеднели на игрички. А, попринцип и аз като mimss имам доста голямо въображение и даже бих могла да измисля някакви смешни игри свързани с Малки сладки лъжкини. И просто като има повече игри, повече хора ще се забавляват и ще могат да стават по- редовни. Това е моето мнение. (:
Върнете се в началото Go down
dirty little secret
pretty little liar
pretty little liar
dirty little secret


Брой мнения : 75
Join date : 31.08.2010
Age : 29

Модератор? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модератор?   Модератор? I_icon_minitimeВто Авг 31, 2010 7:44 pm

Ако още имате нужда от помощ, понеже забелязах, че липсват преводачи, мисля, че ще съм от добра полза в тази сфера.. : ))
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Модератор? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модератор?   Модератор? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Модератор?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pretty Little Liars BG :: Wellcome to Rosewood! :: Wellcome to Rosewood!-
Идете на: